zpět

ČASOVÝ HARMONOGRAM KRUHU AROMATERAPIE

viz PŘEDNÁŠKY a SEMINÁŘE

viz DÝCHÁNKY

Kruh aromaterapie zastřešuje

/ ucelené přednáškové cykly o éterických olejích
/ jednotlivé přednášky a semináře na rozličná, sezónní či jinak aktuální aroma-témata
/ dýchánky, praktická cvičení s výkladem umožňující trénovat a kultivovat „nos“, naučit se rozpoznávat vůně, zkoumat, jak různé typy vůní působí na fyzické, psychické i emoční rovině.
Většina mé výukové aktivity se odehrává v aroma meeting pointu Voňavá lékárna.

Kruh aromaterapie a informovaná aromaterapie

Nutnost pojmenovat kurzy a semináře, na kterých jsem začala předávat své zkušenosti s využitím EO, mě postavila před mnohé otázky. Zejména mě přinutila začít jasně formulovat svůj přístup a stanovisko v rámci aromaterapie a pojmenovat ho. Pár let to trvalo, a přestože vím, že můj „aromavývoj“ ještě není u konce, neboť je stále co studovat a objevovat, ztotožnila jsem se v jejich průběhu s přístupem, který nejlépe dokážu vyjádřit termínem „informovaná aromaterapie“.
Popisuje směr, který jsem si pro sebe stanovila a který předávám. Je postaven na prověřených a hodnověrných informacích, na kritickém studiu a zkoumání různých směrů a názorů, které se v aromaterapii objevují. Cílem je, aby užívání EO bylo účinné a zároveň bezpečné a aby rostoucí zájem o tuto přírodní metodu nebyl důvodem k plýtvání nebo dokonce k ničení přírodních zdrojů. Vypadá to, že informací je dnes přehršel, neboť se na nás valí ze všech stran, otázkou však je, nakolik jsou hodnověrné a spolehlivé. Jako nejdůležitější se tak ukazuje schopnost naučit se je třídit, vyznat se v nich, mít kritický přístup a nepolevovat v hledání kvalitních zdrojů informací. A to si v oblasti aromaterapie klade za cíl „informovaná aromaterapie“.
Tento směr zkoumání a používání éterických olejů předávám prostřednictvím výukového programu Kruh aromaterapie.

///

Ochutnávka Oshadhi

Protože vůně se nedají popsat a nejlépe pochopíte jedinečnost esencí Oshadhi, když je očicháte, děláme zatím nepravidelně tzv. ochutnávky. Jedná se o setkání (v Praze), kdy v úzkém kroužku můžete během zhruba dvou hodin „ochutnat“ neznámé, unikátní a nezvyklé esence, abyste se lépe orientovali v naší nabídce. Pak se vám mnohem snáze objednává, když vůni již máte zažitou. Na místě si také můžete koupit zboží ze stálé nabídky.
Pokud máte zájem o naši ochutnávku, napište nám.

Jak získat olejíčky a další produkty Oshadhi

Jen naše nabídka éterických olejů a absolue je dosti unikátní (téměř 500 druhů), k tomu si navíc představte desítky synergických směsí, hydrolátů, rostlinných olejů a kosmetiky. Je toho opravdu hodně. A protože chceme, aby si každý mohl koupit to, o co má opravdu zájem a nemusel si kupovat „náhražky“, máme trošku jiný systém prodeje.
Ve stálé nabídce na e-shopu, která je určena k přímému odběru, jsou vybrané, běžnější produkty. Kromě této limitované nabídky ale poskytujeme těm, kdo mají o naše zboží trvalý zájem, kompletní nabídku, ze které si mohou vybrat jakýkoliv produkt v jakémkoliv množství. Pro každý měsíc je vyhlášena uzávěrka pro příjem individuálních objednávek, které se pak zpracují a zhruba za dva-tři týdny jsou objednávky k vyzvednutí/odeslání.
Zájemci mohou být z řad přímých odběratelů i velko-odběratelů.
Abyste získali kompletní přehled našeho zboží, stačí, když nám pošlete svůj požadavek na náš email a informaci, zda máte zájem o velko-obchodní spolupráci, nebo jste maloodběratel.

Díky tomuto systému máte jedinečnou možnost objednat si opravdu unikátní esence ve vysoké kvalitě. Nevýhodou je, že na některé produkty musíte čekat, což se ale dá vyladit při pravidelné spolupráci.