zpět

Protože vůně se nedají popsat a nejlépe pochopíte jedinečnost esencí, když je očicháte, děláme zatím nepravidelně tzv. ochutnávky. Jedná se o setkání ve Voňavé lékárně v Heřmanově ulici, kdy v úzkém kroužku můžete během zhruba dvou hodin „ochutnat“ neznámé, unikátní a nezvyklé esence, abyste se lépe orientovali v naší nabídce. Kromě těchto společných setkání si můžeme domluvit také odbornou osobní konzultaci.

Naše nabídka téměř 500 druhů éterických olejů a absolue je naprosto unikátní. K tomu si navíc představte desítky synergických směsí, hydrolátů, rostlinných olejů a kosmetiky. Je toho opravdu hodně. A protože chceme, aby si každý mohl koupit to, o co má opravdu zájem a nemusel si kupovat „náhražky“, máme trošku jiný systém prodeje.

Ve stálé nabídce na e-shopu, která je určena k přímému odběru, jsou vybrané, běžnější produkty. Kromě této limitované nabídky ale poskytujeme těm, kdo mají o naše zboží trvalý zájem, kompletní nabídku, ze které si mohou vybrat jakýkoliv produkt v jakémkoliv množství.